Lanová Centra

Vítejte na portále LanovéCentrumPraha.cz ! Chcete zažít zábavu a adrenalin ve výškách? K tomu jsou jako stvořená Lanová Centra, kterých najdete nespočet. Lanové parky a Lanová centra jsou ideální zábavou pro Ty, kteří hledájí adrenalinové zážitky spojené s pohybem a pobytem v přírodě. Překážky z lan a provazů v korunách stromů by neměly nechat klidným žádného dobrodruha.

Lanová centra

Lanová centra

Některá lanová centra jsou otevřena pro veřejnost po celý rok. Otevření lanového centra čekají hned z jara další sportovní centra. Firemní akce v lanových centrech - Adrenalinová zábava na celý den !

Otevření lanového centra

Lanová centra s celoročním provozem nabízí i v zimních dnech mnoho zábavy a adrenalinových zážitků ve výškách. Pohled z houpajících lan na zasněženou zem tak skýta zcela jiný pohled. V zimním počasí musíte dbát daleko více na bezpečnost a dávat si pozor při lezení po překážkách, které mohou být velmi kluzké.

Adrenalin na laně

Chcete ve firmě uspořádat teambuilding a přemýšlíte kde naleznete nejvíc zábavy, adrenalinu a zážitků, na které budete rádi vzpomínat ? Zkuste uspořádat firemní akci v některé z lanových centrech v České republice.

Kontakty na lanová centra v ČR

Zažijete zde spousty legrace a chvil, které budou potřebovat trocha Vaší odvahy.

Nemusíte se bát !

V lanových centrech se o Vás postarají vyškolení pracovníci, kteří Vás po celou dobu budou jistit pomocí horolezeckého úvazku a horolezeckých lan.

Trénujte chození po laně !

Vyzkošejte chůzi po laně pár centimetrů nad zemí. Chůzi po laně nemusíte hned trénovat ve výškách na překážkách v lanových centrech. Zkuste chození po laně v klidu nad zemí třeba na Vaší zahradě nebo někde v parku.

Co je potřeba k chození po laně ?

Zapotřebí je popruh, který napnete mei dva nosné body. Popruh pro chůzi po laně, který znáte pod názvem slackline.

Slackline nebo lidově řečeno lajnu můžete vyzkoušet ve sportovních centrech nebo mezi horolezci, kteří slacklinu používají pro trénink rovnováhy.

Vice o Slackline na webu o slacklinách Slackline.cz

 

 

 

 

 

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Lanová centra

obrazek Některá lanová centra jsou otevřena pro veřejnost po celý rok. Otevření lanového centra čekají hned z jara další sportovní centra. Firemní akce v lanových centrech - Adrenalinová zábava na celý den ! Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.